Açılır Çatı Sistemleri

Açılır Çatı Sistemleri

Sabit alanların geride kaldığı, devamlı değişken olan hayatımıza ayak uyduran mekanların trend olduğu günümüzde artık tavanlar da bize ayak uyduruyor. Mekanlarımızın hareketli olması alanlarımızın daha zengin gözükmesi ve dekorasyon alanında uygulanan işlemlerin farklılıkları ile gün geçtikçe farklı dizaynlar oluşmaktadır.


Açılır kapanır tavan sistemleri de bunlardan biridir. Bu tavanlar sayesinde sıkıcı ve boğucu mekanlardan artık sıyrılabilmek mümkün hale geldi. Tavanların hareketli oluşu birçok ihtiyaca cevap vermektedir.


Sabit ve durağan olan her şeyden kaçınılan şu günlerde, tavanların bile hareket etmesi oldukça orijinal bir fikir olarak uygulanmaktadır.


Açılır Kapanır Tavan Çeşitleri Mimari ve teknolojinin el ele vererek ortaya çıkarttığı açılır kapanır tavanların profesyonel bir el yardımı ile dizaynı sayesinde mekanlar artık çok daha ferah bir havaya sahip. Hareketli mimari yapılar günümüzde oldukça trend durumda. Bunu bilen dekorasyon tutkunları mutlaka bu eşitlerden faydalanmaktadır. Açılır kapanır tente ve tavanlar sayesinde alanlar artık daha kullanışlı ve göz alıcı bir hale gelebiliyor.


Kişilerin istekleri doğrultusunda uygulanan bu tavanların birbirinden farklı modelleri de bulunmaktadır. En fazla tercih edilen çeşitlerinden biri de kusursuz bir mimari yapının eseri olan cam tavanlardır. Öyle şık ve o kadar kullanışlıdır ki alanlar olduğundan daha yüksek ve olduğundan daha havadar durabilmektedir.


Özellikle de teraslarda tercih edilen bu tavanlar sayesinde gökyüzünün nimetlerinden yararlanmış da olunmaktadır. Ayrıca katlanarak açılan çeşitler de son dönemde oldukça öne çıkan modellerdendir.


Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!