Cam Sistemleri

Cam Sistemleri

Cam Sistemleri balkon, teras ve kış bahçesi kapatma ve uygulamalarında sahip olduğu; dört mevsim kullanılabilirlik, fonksiyonel, dekoratif, uzun ömürlü, katlanarak bir noktaya toplanabilirlik yada tam kapatılma özellikleri ile en çok tercih edilen sistemler olan cam kaplama uygulamaları, yalıtım ve güvenlik konusunda da oldukça etkili çözümlerdir.


Değişik renk ve özelliklere sahip olan; Temperli lamine ve reflekste standart şeffaf cam çeşitlerinden uygulanan sistemlere ek olarak talep edilmesi durumunda camlara; desen, resim, fon yada logo baskıları uygulanabilir, film çekilebilir.


Ayrıca yine yapılacak talepler doğrultusunda şişe cam özelliklerine sahip ürünlerden ve değişik renk seçeneklerine sahip camlardan da uygulamalar gerçekleştirilmektedir.


Temperli cam; direncini ve dayanıklılığı arttırmak için cama uygulanan özel bir teknikten oluşur.


Olası kırılmalarda sağa sola savrulup patlamayan, sadece olduğu yere kum gibi yığılan bir özelliğe ve 550 ile 750mm arasında standart kalınlığa sahiptir.


Lamine camlar ile iki cam plağının filmlerle birbirine sabitlenmesinden elde edilen yüksek mukavemet gücüne sahip olan kırılsa dahi parçaların film içinde kalma özelliğinden dolayı oldukça güvenli olan uygulamalardır.


Zırhlı araçların kurşun geçirmez camları da bu malzemeden yapılmaktadır.


Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!