Panjur Sistemleri

Panjur Sistemleri

Panjur Sistemleri


Ev ve ofisler başta olmak üzere daha pek çok mekânın ışık, ısı ve ses yalıtımında kullanılan, bunun yanı sıra etkili bir güvenlikte sağlayan panjur sistemleri, özellikle yaz aylarında güneye bakan dairelerin güneş ışığının aşırısından korunmak amacı ile tercih edilmektedir.


Ayrıca rüzgârlı mevsimlerde aşırı toz girişlerinin de önüne geçen bu uygulamalar iyi bir yalıtım ve güvenlik sistemleridir.


Kullanım özelliklerine ve kullanılan malzemelere göre pek çok çeşide ve ürün kategorisine ayrılan panjur sistemleri; Otomatik, manuel, motorlu ve seksiyonel olmak üzere pek çok çeşidi bulunan Panjur Modelleri, istenilen zamanda istendiği kadar açılıp kapanma özellikleri sayesinde yazın sıcak günlerinde en önemli koruyucu bariyerlerdir.


Binaların vazgeçilmez dekorasyon araçlarından bir tanesi de olan bu uygulamalar, pencere ve yapılara kazandırdığı estetik görünüm ve zarafetle yapılara prestij ve değer katan panjur çeşitleri, değişik renk ve tasarım özellikleri her türlü binaya uygulanarak mimari bütünlük sağlanmaktadır.


Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!